• Новак
ZONESUN Автоматско храна вакуумско пакување машина,Мали апарати за Домаќинство вакуум sealer

ZONESUN Автоматско храна вакуумско пакување машина,Мали апарати за Домаќинство вакуум sealer

DEN 2140.00
DEN 2352.00
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Примена :
DZ-серија домаќинство вакуум sealer се применува за сите видови на пластични кеси за вакуум амбалажа.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
вакуумско пакување машина
Бренд Име:
ZONESUN
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови

Избор на клиент