• Новак
Формално Шик Топла Црвена Кат Должина На Здолништа За Жените Формално Партија Тафт Долги Здолништа Мода Патент Стил Макси Здолниште Сопствени Направени

Формално Шик Топла Црвена Кат Должина На Здолништа За Жените Формално Партија Тафт Долги Здолништа Мода Патент

DEN 1647.00
DEN 1872.00
-12 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни даде пет ѕвезди повратни информации. Можете да се вратите и наплата или да го промените здолниште. Aramex на Саудиска Арабија, Катар, Обединетите Арапски Емирати, итн
Тоа е брз начин за горенаведените земји. Кина Пост Воздух Mail , Бесплатен Превозот за сите земји. Само чини околу 5-7 дена за испорака. Но поштенски ќе биде околу $20-30
6. Можете да се вратите и наплата или да го промените здолниште.
Речиси сите производи може да се врати, освен сопствени направени оние. Посебна Линија за да Франција, велика БРИТАНИЈА, АУ и повеќето Европски земји
Пакет ќе испратени од страна на EMS во Кина и ДПД во дестинација. Ние ќе се залагам за да се решат проблемите за вас. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек.Ако тоа не е квалитет проблем, ние ќе го одбие поштенски кога ќе наплата тебе.Ние ќе го испратам до тебе со Кина Пост Воздух Mail за слободни. Ако ја изберете оваа превозот начин, поштенски ќе околу $10 до$15. Доколку постои очигледна квалитет проблем со здолниште, како што се големи нечистотии, скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена бидејќи ќе добиете здолниште.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Бренд Име:
WDPL
Материјал:
Полиестер
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
Здолништа

Избор на клиент