• Новак
6 пара/set Златна и Сребрена боја Геометриски Круг Студ Обетки Црно и Бело Имитација Бисер обетки за жени

6 пара/set Златна и Сребрена боја Геометриски Круг Студ Обетки Црно и Бело Имитација Бисер обетки за жени

DEN 79.00
DEN 113.28
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Josbores
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
5423

Избор на клиент