• Новак
12 Пар/Многу Мини Играчка Чизми Секојдневен Snickers Чевли за BJD Кукли,1/8 BJD Кукла Чевли Патики Чевли 3.5 СМ, Мода Кукла Додатоци

12 Пар/Многу Мини Играчка Чизми Секојдневен Snickers Чевли за BJD Кукли,1/8 BJD Кукла Чевли Патики Чевли 3.5

DEN 2112.00
DEN 3839.52
-45 %
Во достапна форма

Пристапност


НОВИ Пристигнување! Добар Квалитет!
Други слични кукла чевли!
12 Пар/Многу Мини Играчка Чизми Секојдневен Snickers Чевли за BJD Кукли,1/8 BJD Кукла Чевли Патики Чевли 3.5 СМ, Мода Кукла Додатоци
Боја : A,B,C,D,E ( Ако сакате да изберете боја, ве молиме оставете порака по ред. Ако не messafe лево, ние ќе го испрати по случаен избор)
Производ Големина : околу 3,5 см
Материјал : СТП/гума
Количина : 12 пара/Многу
BJD кукла чевли : 1/8
100% сосема нов
Напомена :
Ако сте руската клиент или Бразил клиент, ве молиме кажете ни го вашето Целосно Име и презиме и Целосна Адреса за подобра испорака!
Повратни информации :
Вашето задоволство е наша извршување. Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.
Ако имате било каков проблем, ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор пред да контактирате со нас. ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Предупредување:
не за дете, само за кукла
BJD/SD Атрибут:
Чевли
Форма:
1/8
Димензии:
околу 3,5 см
Бренд Име:
BEIOUFENG
Број На Модел На:
343758,Кукла Чевли
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Материјал:
PU
Е Прилагодена:
Yes
кукла чевли:
со лево и десно за чевли

Избор на клиент