• Новак
Пее Надолу перница 70*45см бела исполнет 900g 40% бела патка надолу/вратот здравствена заштита перница paypal прифатени еден/парче

Пее Надолу перница 70*45см бела исполнет 900g 40% бела патка надолу/вратот здравствена заштита перница paypal

DEN 1680.00
Во достапна форма

Пристапност

Така pls се зборува за продавачот, прво за повеќе информации за стоки и испорака. Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Пее Надолу перница 70*45см бела исполнет 900g 40% бела патка надолу/вратот здравствена заштита перница перница јадро боја : бела
големина : 70*45см,
додатен : 40% големи патка надолу ,60% бела патка пердув
додатен тежина : 900g
Ве молиме проверете ги перница атрибут информации.

Главните карактеристики

боја:
Бела
Големина:
45*70
одделение:
квалитет
Употреба:
Патување,Постелнина,Телото
Обликот:
правоаголник
тема count:
400TC
Функција:
Анти-Статички,Memory
Ткаенина Count:
40
Пополнување:
Надолу
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
100% Памук
Тежина:
1-1.5 kg
Дел:
Вратот
Број На Модел На:
40%бела патка надолу перница

Избор на клиент