• Новак
10 Дупки SWAN SW1020H C Копче 20 Тон Блуз Harmonica

10 Дупки SWAN SW1020H C Копче 20 Тон Блуз Harmonica

DEN 298.00
DEN 396.96
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Сите предмети има 1 година гаранција.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.d избрише крпа Должина : 10. Ние ќе им даде пет започнете повратни информации за секој убаво купувачот премногу.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени . Вашите пари се плаќа за Aliexpress.Доколку ви се допаѓа нашата предмети , ве молиме да ни даде Пет ѕвездички на повратни информации, и нека другите уживаат во тоа премногу.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Главните карактеристики

Број на Забива:
10
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
SW1020H
Тон:
C
Тип:
блуз harmonica
Број на Копчиња:
10
Изговорот Метод:
Блуз
Маска Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент