• Новак
3 Компјутери/Многу Вино Stirrer Виски Мешање Stirrer Нерѓосувачки Челик Рок Промешајте Дегустација На Вино Пиво Бар Визба Свадба Подарок Корист Кулер

3 Компјутери/Многу Вино Stirrer Виски Мешање Stirrer Нерѓосувачки Челик Рок Промешајте Дегустација На Вино

DEN 658.00
DEN 940.32
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Негативен фидбек ќе се направи без да помогне да се решат проблемите, па ве молиме да ни кажете точната ситуација, и ние ќе го поправам и да бидете задоволни. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по имаме успешно примено вашето плаќање. Ако не сте задоволни со производот, бидејќи на личен избор, може да се врати кај нас во рок од 7 дена. Вие треба да се обрне на товар. Ние нудиме редовни Пост Воздух Mail и да се постави бесплатен превозот методи. Ние цениме дека многу. Ние може да се вратат парите или да се препратат на нови една за вас.3 Компјутери/Многу Вино Stirrer Виски Stirrer Нерѓосувачки Челик Рок Промешајте Дегустација На Вино Пиво Бар Визба Божиќ Подарок Свадба Подарок Кулер
Најбрз,најлесен начин да се прелива разладени пијалок
Име : Виски мраз камења 304 од не ' рѓосувачки челик
Форма : на Коцка,Ellipsoid,Сфера,Дијамант,Срце облик,Куршум,Кафе Грав,Цреша,Череп,Америка Долар
Коцка Големина : 27mm x 27mm x 27mm
Ellipsoid Големина : 26mm x 32-милиметри
Сфера Големина : 25mm
Дијамант Големина : 30мм x 27mm
Срце облик Големина : 36mm x 29mm x 22mm
Куршум Големина : 12mm x 45mm
Кафе Грав Големина : 39mm x 30мм x 18mm
Цреша : 30мм x 25мм
Черепот : 50mm x 36mm x 35mm x 22mm
Америка Долар : 50mm х 13mm
Пакет : PP Кутии,Подарок Кутии
Погоден За : Бар,Визба,Божиќ Подарок,Свадба Подарок,Корист,Семејството Дегустација На Вино, Шампањ
(Мерење само за референца.

Главните карактеристики

Тип:
Кофи, Ладилници & Носители
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Број На Модел На:
Виски камења 25
Кофи, Ладилници & Тип На Носители:
Виски Stirrer
Име:
Виски Stirrer
Погоден за:
Бар,Визба,Божиќ Подарок,Свадба Подарок,Корист,Семејството Дегустација На Вино
компјутери:
3 Еез Stirrer
Нерѓосувачки челик стил:
Нерѓосувачки Челик
Ако Со Кутија:
Yes

Избор на клиент