• Новак
ZONESUN DD19 Батеријата Напојува Здрав Алатка Електрични Пластични Здрав Алатка

ZONESUN DD19 Батеријата Напојува Здрав Алатка Електрични Пластични Здрав Алатка

DEN 52416.00
DEN 57600.00
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Tensioning брзина : 150-200mm/s
Поврзување на сила : approximate75% од пластика челик газа сила(во зависност од пластика челик во дресот на квалитет)
Операција температура
Температурата на околината е во рамките на 5-45degree
Оптимална работа температура е во рок од 15-20degree
Пакување листа
Здрав машина : 1 PCS
Адаптер за батеријата : 1 PCS
Rechargable battery : 2 ПАРЧИЊА BOTCH, 14. Рачно или употреба на лента фидер за да правец на пластика челик лента на прозорецот. Вметнете во дресот на крајот во пакување машина за автоматска tensioning. Ако лента ширината промени ,кога притиснете заварување копчето, вибрации род пак да се нагоре веднаш и диоди се претвори во црвено,ве молиме да го прилагодите времето и просторот на toothedplate,да ја прошири вибрации род и заварување toothedplate,да ги преземе spacer надвор.10
Ве молиме да користите пакување лента со соодветни димензии според пакување машина ќе го купите.4 Kg
Пакување лента од материјал
Лента за квалитет : рамни или врежана МИЛЕНИЧЕ или PP лента
Пакување лента димензии : 13,16,19 mm (можете да го поставите секој од нив, како сакате) /дебелина 0.Триење на сврзување за поделба. Следната,изгубат база и вибрации род, да ги преземе дресот надвор, проверете ја машината.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ZONESUN
Пакет:
Случај
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
DD19
Примена:
Дрво Алатка За Работа
Тип:
Здрав Алатки
Тип:
Рака Алатки
Број на Парчиња:
2

Избор на клиент