• Новак
Прирачник МИЛЕНИЧЕ Полиестер Рака Здрав Алатка, ПЕТ/PP Пакување Здрав Машина за 16mm ширина рака

Прирачник МИЛЕНИЧЕ Полиестер Рака Здрав Алатка, ПЕТ/PP Пакување Здрав Машина за 16mm ширина рака

DEN 1092.00
DEN 1200.00
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


16mm Рака здрав алатка, рака пластични здрав алатка, рака пакување алатка
Рака управувана прирачник ratchet тип здрав tensioner, со цел да се стегне 12m да 16mm МИЛЕНИЧЕ и Polywoven/ Кабелот здрав околу krabičkách, палети, гајби и сл. Се користи со 12mm да 16mm метален клип. Се препорачува за тешки апликации.
Производот се покаже :
Примена :
Полиестер рака биле широко се користи во пакетот на челик, хартија, дрво, тутун, тули, градежни материјали, хемиски влакна,памук, метални производи, и многу други сектори.

Главните карактеристики

Материјал:
Јаглероден Челик
Plier Стил:
кинески
Примена:
Мулти Функционални
Тип:
Комбинација Клешти
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ZONESUN
DIY Материјали:
Металугрија
Се Справи Со Стил:
Директно
Карактеристики:
Мултифункционален
Број На Модел На:
PP Пакување Здрав Машина
Тип:
Рака Алатки

Избор на клиент