• Новак
CONTENA Бренд Мода се Зголеми Злато Види Жените Луксузни Часовници Кристал Дами Види Жените Часовници relogio feminino montre femme

CONTENA Бренд Мода се Зголеми Злато Види Жените Луксузни Часовници Кристал Дами Види Жените Часовници relogio

DEN 479.52
Во достапна форма

Пристапност


CONTENA Бренд Мода се Зголеми Злато Види Жените Луксузни Часовници Кристал Дами Види Жените Часовници relogio feminino montre femme
Бренд : CONTENA Часовници категории : Жените се Види стил : мода обичните луксузен објект : врвка за околу часовници,зглоб види,види,часовници,contena се види,да се зголеми златни часовници,рачни часовници за жени,види,жени часовници,женски рачни часовници,montre femme,reloj mujer,bayan kol saati,relojes mujer,orologi дона,horloges vrouwen,bayan saat Dial Форма на бирање : Круг Движење тип : Кварц Дисплеј тип : Покажувачот на Бендот Band materal : Нерѓосувачки челик Затворач тип : Хривнија Тока Бенд боја : Розово злато,злато,сребро Големина и тежина бенд lenght : 22 см Dial дијаметар : 3.8 cm Dial дебелина : 0.9 cm Бенд ширина : 1.8 cm Види тежина : 80 g Пакет 1 X види Водоотпорен опис (живот водоотпорен ),само може да поздравниот малку вода,не може да се мијат или во капење,пливање,нуркање. Ве молиме имајте во предвид : само продава часовници, не вклучувајќи нараквица, ви благодариме

Главните карактеристики

Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Dial Дијаметар:
38mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Број На Модел На:
contena се зголеми златни часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Дебелина:
8мм
Бендот Должина:
22cm
Бренд Име:
contena
Случај Обликот:
Круг
стоки:
рачниот зглоб се види
Тип:
види
Пол:
Часовници
боја:
часовникот
Производот:
види жени
Карактеристики:
Жените часовници
подарок:
relogio feminino
Објектот:
Женските Часовници
Тип На Објект:
дами види
Пол:
часовници за жени

Избор на клиент