• Новак
Аниме Mousepad Цртан филм kuroko Kagami Тајга врвката за на Одмор Биг мека Градите 3D Игри Mouse Pad Висина 2.8 cm/1.1 бесплатен превозот

Аниме Mousepad Цртан филм kuroko Kagami Тајга врвката за на Одмор Биг мека Градите 3D Игри Mouse Pad Висина

DEN 688.00
DEN 809.76
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


неговата mouse pad е само глувчето подлога,без мало поле. Јас гарантирам дека ќе ви се допадне! 1. Употребата на некоја област се доволни да ги задоволат вообичаените игри и работа 2. Специјално прилагодени за игра, се должи на ефектот на прецизност на позиционирање 3. Значително поголемо користење на површината за движење на глувчето дури и ако не е проблем 4. Висока не се лизга гумени, висока цврстина, ист тип, долг живот, дури и повеќе цврсто да ги искористи Desktop 5. Анти-триење, анти-перење, се повторува за перење и месење, нема да бидат деформирани било каква штета

Главните карактеристики

Стил:
со ременче за на Одмор,Заштита од Радијација
Пакет:
Yes
Големина:
L
Бренд Име:
HHD-GЈ
Број На Модел На:
HHD-GЈ
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Други:
таблета подлога мат супер големи mouse pad голема mouse pad
other1:
3d печатач глувчето мат лаптоп подлога мат мини pc подлога мат
Other2:
тастатура подлога gaming mouse pad компјутер подлога мат
other3:
кс оди mouse pad работ заклучување mouse pad razer mouse pad
other4:
цртан филм razer klavye солидна mouse pad мат teclado razer тастатура razer

Избор на клиент