• Новак
10pcs 20mm месинг коса клипови,Hairpin База Поставување,У форма Hairpin со рамки,deepness 1.5 mm

10pcs 20mm месинг коса клипови,Hairpin База Поставување,У форма Hairpin со рамки,deepness 1.5 mm

DEN 257.28
Во достапна форма

Пристапност

Ние обично брод од страна на DHL, FEDEX,EMS и тоа чини околу 4~7 дена пристигна Можете да изберете e Packet или Воздух Mail превозот,пратката ќе биде предаден преку Воздухопловната, обично тоа ќе трае околу 2-3 недели за Европа, САД, Австралија клиенти.
количина : 10pcs
големина : 20mm
deepness : 1. Професионални Услуги на Клиентите : ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail,контакт форма,ние ќе ви одговори на сите e-mail во рок од 24 часа.) ако не се repsonse по 48 часа, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите. Се вашите објекти исто така се достапни со Купи Тоа Сега формат? Јас не сакаат да чекаат.
Се враќа Несаканите или Несоодветни Предмети : Ако не сте задоволни со предмети што ги добив, може да се вратат на производи во рок од 30 дена од денот на испорака за враќање на парите, но купувачот се одговорни за трошоците за враќање.секој клиент прашање,ќе доби Професионални Услуги на Клиентите. 30 Дена гаранција за враќање на Парите : Ние работиме "не-quibbles" гаранција, што значи дека ако поради некоја причина не сте задоволни со вашиот купување, едноставно да го вратите за нас во неговата оригинална состојба во рок од 30 дена од датумот на испорака.

Главните карактеристики

Тип:
Косата Стапови
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Лице
Број На Модел На:
101122
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Дувачкиот
is_customized:
Yes

Избор на клиент