• Новак
Кокошка Семејство Везана,Маслото од Животинско Крстот бод рачно изработени 14CT Платно DIY,DMC,Крос-бод колекции,Везови Уметност Дома

Кокошка Семејство Везана,Маслото од Животинско Крстот бод рачно изработени 14CT Платно DIY,DMC,Крос-бод колекции,Везови

DEN 1151.52
Во достапна форма

Пристапност

Но треба да се наплаќаат за дополнителни превозот на трошоците.
Ако треба да се избере EMS, ве молиме контактирајте со нас. бело платно (14ct). 100% сосема нов. ние ќе обезбедува 30% повеќе од жици за секој проект. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ве молиме контактирајте со нас
. 100% памук производи. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Политика На Враќање
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. добра осветленост, не бледнее, не е лесно да се пробие и pilling. по завршувањето на шевовите, се стави на платно во вода за половина час, а потоа и сушење, а потоа можеме да направи рамка за тоа. Ние брод на Светот.
Превозот
1. Други Политики
1. Ние брод менаџерските нарачки во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 40 дена. опис : боја : бела крпа везови) материјал : памук, со содржина на пакувањето : embroider конец, embroider крпа, игла, моделот забелешка : 14ct бела 2 конец, значи 14ct бело платно( НЕ печатени), embroider со 2 стои тема.

Главните карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT бело платно
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
dahlia
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
пластична кеса
маслото:
Моден
бело платно:
14CT Unprinted Крстот Бод колекции
бод:
1-3.72

Избор на клиент