• Новак
60pcs/многу Модни Аполон Принцеза Девојка Печурки Чадор Лак Јасно Меур Транспарентна Купола Чадор Долга Рачка ZA5233

60pcs/многу Модни Аполон Принцеза Девојка Печурки Чадор Лак Јасно Меур Транспарентна Купола Чадор Долга Рачка

DEN 18364.00
DEN 19331.04
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : Пластика
Боја : Транспарентна
Големина : Како на сликата
Употреба : Raining

Главните карактеристики

Тип:
Чадори
Панел Материјал:
Pongee
Шема:
Долго се справи со Чадор
Производот:
Чадор
Функција:
Сите во 1
Големина:
L
Контрола:
Полу-Автоматски
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Број На Модел На:
ZA5233
Материјал:
Пластични

Избор на клиент