• Новак
100PCS Тактилни Притисни Копче за Префрлање Еден Такт 6x6x6m 6*6*6mm smd 4-пински

100PCS Тактилни Притисни Копче за Префрлање Еден Такт 6x6x6m 6*6*6mm smd 4-пински

DEN 89.76
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
Стандард
Гаранција:
Стандард
Карактеристики:
Стандард
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Избор на клиент