• Новак
2 лице плетен патио градина замав стол haning hammock ратан отворено покрие седиште клупата со перница

2 лице плетен патио градина замав стол haning hammock ратан отворено покрие седиште клупата со перница

DEN 19152.00
Во достапна форма

Пристапност

Производи неоштетени Ако сакате да се вратите неоштетени производи , ве молиме да ги врати во рок од 3 дена и ги сноси сите трошоците за превозот.
Ви благодариме за вашето внимание! Ако постои нешто што можеме да направиме за вас, ве молиме контактирајте со нас. Се земе материјалот објект како стандард. 3, Кога ќе се избере продавачот за испорака метод, ова превозот цена база на ЦФР , стоката ќе пристигне на морско пристаниште на вашата земја , вие треба да ги собереш на стоката во морско пристаниште , плаќа ДАНОК и други трошоци (THC,DDC,D/O такса,CFS,PSF,CAF,CC, итн.
Материјал Челик структура : -Висока цврстина Челик цевка 2. ние ќе испрати замена на делови за вас, ако не може да се поправи, ние ќе испрати нова. Кога ќе го добие го врати објектот, и таа се уште е во добра состојба, 100% исплата retund (Истакна : без превозот на трошоците), или, пак, не се враќа. Руската : Поголемиот дел од важен град, ве Молиме контактирајте со нас Малезија : Исток Малезија , КК , SIBU , BINTULU , MIRI , KUCHING Сингапур : Сите градот Филипини : Манила Индонезија : Џакарта Виетнам : Хо Chi Minh Мјанмар : Yangon Тајланд : Бангкок Нов Зеланд : Окленд , Велингтон Обединетите Арапски Емирати : Дубаи Австралија : Сиднеј , берлин и германија , Мелбурн , Аделаида , тежок Mantel 4, Освен ако продавачот превозот методи, Нормално стоките ќе бидат испратени до вашата врата, но во некои оддалечени области, вие треба да ги собереш на стоката се појавува на локалните поштата .

Главните карактеристики

боја:
Исто како фото
Општа Употреба:
Отворено Мебел
Применливи Број:
2
is_customized:
Yes
Материјал:
железо+ЈП ратан+полиестер
Број На Модел На:
5055

Избор на клиент