• Новак
Бесплатен Превозот Нова мода обичните машки машка личност Европа година есен тенок не-пеглање кошула 2093 се Зголеми Печати На Продажба

Бесплатен Превозот Нова мода обичните машки машка личност Европа година есен тенок не-пеглање кошула 2093

DEN 1509.00
DEN 2011.20
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци,како што се DHL,UPS-от,ТНТ,EMS,Fed Ex ОДНОСНО.Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Поради Русија Политика,купувачот треба полно име да го потпише пакет,па pls пополни вашето полно име и детали адреса на англиски јазик. Начин На Плаќање
Прифаќаме само alipay.
Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.0 kg,ние ќе tare нив на неколку пакети. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1 )купувачот : Здраво,продавачот,може да ни помогне да се избере соодветна големина? Она што големината треба да земам?
Продавачот : се разбира,пријател,можете да изберете големината според нашите големина на маса,но има отстапување од 1-5 cm како причина на поставување релаксираат. Aliexpress стандард на превозот И e Packet само им овозможи на тежина на пакет помала од 2.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.
Обично, вашиот парцела може да 20-60 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна aliexpress стандард на превозот. Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме да ја напуштат повратни информации.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Облечи Кошули
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
FANZHUAN
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Име:
FANZHUAN

Избор на клиент