• Новак
Пилот очила за сонце со Огледало Мажите Поларизирани очила за сонце Јасна Видливост Возење Мажите Е Кул Очила Бренд на Очила Мажите Oculos De Sol

Пилот очила за сонце со Огледало Мажите Поларизирани очила за сонце Јасна Видливост Возење Мажите Е Кул Очила

DEN 479.00
DEN 855.36
-44 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Пол:
Мажи
Стил:
Пилот
Бренд Име:
HDCRAFTER
Леќа Висина:
50mm
Леќа Ширина:
60mm
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Поларизирана,UV400
Број На Модел На:
модни очила за сонце
Рамка Материјал:
Пластични
Адаптација места:
ВозиОтвореноСпортAnglingПлажаПартијаРоденденски Подарок
Стил:
МоденБизнисКласичен
Пол:
Унисекс
Pioce на потекло:
произведено во Кина
Optically Својства:
ПоларизиранаАнти-отсјајUV400

Избор на клиент