• Новак
Тактички 5 Picatinny Weaver Железнички Планината База 20mm Weaver Обемот Планината Железнички Лов Додатоци Бесплатен Превозот

Тактички 5 Picatinny Weaver Железнички Планината База 20mm Weaver Обемот Планината Железнички Лов Додатоци

DEN 317.00
DEN 333.60
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе се обидеме потрудиме да ви ги понудиме најдобрите решенија ПОБРЗО по вашата порака. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас Другите : ве Молиме контактирајте не преку порака прво наместо отворање на спор, ако не добиете пакет по проценето време.
1 x Weaver Железнички
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по исплата потврда Сите Предмети ќе бидат испратени до alipay потврди адреса само. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. За руските Купувачи : ве молиме дајте ни полно име (обично 3 зборовите).
Ние прифаќаме Alipay.Ако не полно име напишано на вашиот пакет, пакети може да биде предаден на погрешно лице или bereturned назад до нас. Ако не е, ве молиме да ги споделите со нас Царина : Ние може да соработуваат со вас да го исчистите пакети од царината, но не може да носи должности.
Ако објектот е дефект или погрешно испраќаат, ве молиме контактирајте со нас за решавање или да го вратите во рок од 14 дена по добивањето барање за замена или пари назад. Како времето за испорака зависи од земјата и логистичка режим. Превозот време проценува како што е подолу :
Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе изјават тоа со пониска вредност.

Главните карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
Aimfiree
Број На Модел На:
Weaver Железница-207
Водич Тип:
Weaver Железнички
Weaver Железнички Боја:
Црна
Weaver Железнички Должина:
133mm (5.2 приближно)

Избор на клиент