• Новак
Возрасни Големина Антибактериски Дете миењето на рацете Sanitizer Течен Сапун Маскота Костим Образовни Mascotte Фенси Облека SW1214

Возрасни Големина Антибактериски Дете миењето на рацете Sanitizer Течен Сапун Маскота Костим Образовни Mascotte

DEN 12996.00
DEN 13680.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот. Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени. Ако можете да ме остави некои позитивни повратни информации, јас ќе ви бидат благодарни. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Осигурување е задолжително. зелена производ, безопасни за човечкото тело (тоа може да се мијат со вода или хемиско чистење)
Главата со EPE материјал.com, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.
Краток вовед :
Луѓето можат да се шетаат слободно кога го носат овој костим кој е со живописни, жива и прекрасна форма, и луѓето може да се види јасно во внатрешноста; Овој костим е со вентилација дизајн и може да се чистат лесно, и претпријатието логото и други знаци може да се додаде на облека.
На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay. EMS е наш основен превозот избор.
Политика На Враќање
1.
Услуги На Клиентите :
Ве молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи.
Она што начини на плаќање можам да ги користам?
Во моментов, што може да се плати преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Запад Унија прифатени.
Спецификација :
S (160 см-170 цм)- 5'3" до 5'7",
M (171 см-180 цм)- 5'7" до 5'11",
L (181 цм-190 цм)- 5'11" на 6'3",
XL (191 см-200 cm)- 6'3" 6'7",
Нарачана (Plz ги споделите со нас)
Материјал :
Тоа е направен од висок квалитет на краток кадифен, долго кадифен. Висат сушење само, греење е забрането.
Гаранција & Осигурување :
Купувачи се одговорни за дополнителни даночни, царински такси и Должност за увоз (ако ги има).
Повратните Информации Политика
Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
Маскота
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Viscose
Ткаенина Тип:
Волнени
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
празник
Пол:
Унисекс

Избор на клиент