• Новак
led таванот светилки за осветлување таванот светлина уметност црно бело на модерен минималистички led креативни дневна соба и спалната соба студија соба ZA9199

led таванот светилки за осветлување таванот светлина уметност црно бело на модерен минималистички led креативни

DEN 8592.00
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : crylic+железо
[Извор на светлина] : LED
[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски 's соба, спална соба и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[Size] : L40 CML53 CM.L66 CM,H5 CM

Главните карактеристики

Абажур Боја:
Бела, Црна
Боја На Каросеријата:
L40CM, L53CM, L66CM
Емитуваат Боја:
3 БОЈА НА СВЕТЛИНА
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Техника:
Перфориран
Карактеристики:
45152
Тело Материјал:
Ironware + Акрилик
Материјал:
Легура
Осветлување Област:
10-15square метри
Број На Модел На:
3244756
Тип На Прекинувач:
Никој
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
J21
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Заврши:
Никој
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Тип На Објект:
таванот светла

Избор на клиент