• Новак
ТУРБО GT1849V 727477-5006S ЗА 2003-2007 ГОДИНА N ISSAN PRIMERA/X-TRAIL 2.0 YD22, TD22DDTI, YD1 HM МОТОР

ТУРБО GT1849V 727477-5006S ЗА 2003-2007 ГОДИНА N ISSAN PRIMERA/X-TRAIL 2.0 YD22, TD22DDTI, YD1 HM МОТОР

DEN 11520.00
Во достапна форма

Пристапност

0 YD22, TD22 DDTI, YD1 HM МОТОР
ВОЗИЛО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ НА АПЛИКАЦИЈАТА ИМЕ АПЛИКАЦИЈА ПАРАМЕТАР (ЗАФАТНИНА) ОД N ISSAN ALMERA 2.2 L 2003 2005
Слични Производи се Препорачува ТУРБО МОДЕЛ Дел Број OE БРОЈ на МОТОР МОДЕЛ АПЛИКАЦИЈА TA4507 466314-0004 14201-96563 PE6 T N ISSAN КАМИОН TA5103 466242-0016 14201-96607 PF6 N ISSAN UD КАМИОН TO4 E Т3/Т4 HT18 1441162 T001 1441162 T00 047090 TD42 T N ISSAN Патрола Safari Цивилни автобус Y61 Y60 4. 3) Дрвени случај е добар избор за ocean shipping
Информации За Контакт
ТМ : cn1001531985
Добредојдовте да се распрашува мене, јас ќе повратни информации во рок од 24 часа.2 L 2003 2007 ГОДИНА NISSAN PRIMERA 2. 3) Дрвени случај е добар избор за ocean shipping
Информации За Контакт
ТМ : cn1001531985
Добредојдовте да се распрашува мене, јас ќе повратни информации во рок од 24 часа.2 L 2003 2005
Слични Производи Се Препорачува
ТУРБО МОДЕЛ Дел Број OE БРОЈ на МОТОР МОДЕЛ АПЛИКАЦИЈА TA4507 466314-0004 14201-96563 PE6 T NISSAN КАМИОН TA5103 466242-0016 14201-96607 PF6 NISSAN UD КАМИОН TO4 E Т3/Т4 HT18 1441162 T001 1441162 T00 047090 TD42 T NISSAN Patrol Safari Цивилни автобус Y61 Y60 4. Опрема Екранот Склад Агол
Рок На Плаќање
ТТ,WESTERN UNION
Обидете цел е прифатливо!
Примерокот е на располагање!
Пакување Детали
1) Tengyue Стандард Пакување, вклучувајќи tengyue Налепници на krabičkách.
2~~Главно се користи во градежната машина,генератор,камион,автомобил итн.
Ние сме производител на турбополнач и турбо резервни делови.

Главните карактеристики

Бренд Име:
XMTURB
Материјал:
K418,75% НИКЕЛ ВКЛУЧЕНИ
Број На Модел На:
GT1849V
ТУРБО ДЕЛ БРОЈ:
727477-5006S
моторот модел :
YD22/TD22DDTI/YD1 HM
Коњски сили:
136HP
моќност:
100kw
ОЕМ број:
14411-AW400/14411AW40A
Тест:
ПОМИНЕ HIGH-SPEED БАЛАНСИРАЊЕ ТЕСТ
Опис:
PRIMERA/X-TRAIL 2.0 D
Зафатнина:
2.2 L,4 Цилиндри
Производител На Мотори:
Nissan
Година:
2003-2007 година

Избор на клиент