• Новак
Русија Белата Топола Intercontinental RT-2PM Ракетен Лансирање Возило 1:72 4D Пластични Боја Собранието Воена Модел Играчка

Русија Белата Топола Intercontinental RT-2PM Ракетен Лансирање Возило 1:72 4D Пластични Боја Собранието Воена

DEN 864.00
DEN 959.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Но, ние ќе напишам ниска вредност.Следење на информации може да се најде по превозот од 3-7 дена, ве молиме да бидете трпеливи.Тоа ќе потрае 7-15 дена од DHL, земете 7-15 дена од ЕМС.
ПОВРАТНИ информации
1.

Главните карактеристики

Пластични Тип:
ABS
Пол:
Момчиња
Материјал:
Пластични
Тип:
Стартување На Возило
Возраст Опсег:
> 6 години
Предупредување:
Не е за деца под 3 години.
Број На Модел На:
RT-2PM Проектили Стартување на Возило
Тема:
ракетен
Скала:
1

Избор на клиент