• Новак
Бесплатен превозот 20pcs/многу 2SD1944 D1944 Најдобар квалитет

Бесплатен превозот 20pcs/многу 2SD1944 D1944 Најдобар квалитет

DEN 590.00
DEN 720.00
-18 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Напон:
2sd1944
Бренд Име:
YOINNOVATI
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
2sd1944
Моќ Дисипација:
2sd1944
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
2sd1944
Состојба:
Нови
Пакет:
TO220F

Избор на клиент