• Новак
Gleagle е 3pcs Г.С. 3pcs CCW ML 2204 S 2300KV Brushless Мотор За QAV FPV РК 210 250 300 Quadcopter Multicopter Летало

Gleagle е 3pcs Г.С. 3pcs CCW ML 2204 S 2300KV Brushless Мотор За QAV FPV РК 210 250 300 Quadcopter Multicopter

DEN 2406.00
DEN 2587.20
-7 %
Во достапна форма

Пристапност

Gleagle 3pcs Г.С. 3pcs CCW ML 2204 S 2300 KV Brushless Мотор За QAV FPV РК 210 250 300 Quadcopter Multicopter Летало
Пакет содржина : ML2204 S 2300 KV Г.С. brushless мотор * 3
ML2204 S 2300 KV CCW brushless мотор * 3

Главните карактеристики

Број На Модел На:
ML2204S 2300KV
Војник Додатоци:
Војник Сет
Кукли Тип:
Модел
Mfg Серија Број:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Со Анимација Извор:
Кина
Далечинска Контрола:
Yes
Стоковните Атрибут:
Додатоци
Верзија Тип:
Првото Издание
Големина:
M,L
Тип На Објект:
Модел
Тема:
Филм & TV
Завршување Степен:
Полу-готовиот Производ
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
6 КОМПЈУТЕРИ ML2204S 2300KV мотор
ML2204S 2300KV Brushless Мотор:
За Quadcopter Multicopter

Избор на клиент