• Новак
53049880059/53049880184/12598713/126186674805045/ K04/K04-22 Турбо За Опел GT,Б uick Регал Со L850 Ecotec Моторот 2.0 L

53049880059/53049880184/12598713/126186674805045/ K04/K04-22 Турбо За Опел GT,Б uick Регал Со L850 Ecotec Моторот

DEN 18432.00
Во достапна форма

Пристапност


2~~Главно се користи во градежната машина,генератор,камион,автомобил итн.0 L SAAB 9-3
2.0 L 2010
Б uick Регал 2. Опрема Екранот Склад Агол
Рок На Плаќање
ТТ,WESTERN UNION
Обидете цел е прифатливо!
Примерокот е на располагање!
Пакување Детали
1) Tengyue Стандард Пакување, вклучувајќи tengyue Налепници на krabičkách.
Опис На Производот
53049880059/53049880184/12598713/126186674805045/ K04/K04-22 Турбо За "Опел" GT,Buick Regal Со L850 Ecotec Моторот 2.
4~~Ние, исто така, може да обезбеди турбо делови како што следува :
Поправка комплет,патрон,Заптивка,Компресор Тркала,Турбина тркала,
Роторот вратило,Компресор домување,Турбина домување,Ќе се Лого,
Весник лого,Удар јака,O-ring печатот,Итн.0 L 2008
Сатурн Небото 2. 3) Дрвени случај е добар избор за ocean shipping
Информации За Контакт
CN1001531985
Добредојдовте да се распрашува мене, јас ќе повратни информации во рок од 24 часа.0 L 2011
Слични Производи Recomm заврши
ТУРБО МОДЕЛ Дел Број OE БРОЈ на МОТОР МОДЕЛ АПЛИКАЦИЈА K03 5303-970-0055 14411-00 QAD 8200063999 G9 U720 "ОПЕЛ" MOVANO 2001 GT1849 V 717626-0001 24445062 Y22 DTR "ОПЕЛ" VECTRA,SAAB 9-3/9-5
Растенијата Профил
1~~Нашата Компанија Име : FENGCHENG TENGYUE ТУРБОПОЛНАЧ MAFATURER. Неутрален Пакување Или пакет како услов.0 L
Pontiac Краткоденица GXP 2.

Главните карактеристики

Бренд Име:
XMTURB
Материјал:
K418,75% НИКЕЛ ВКЛУЧЕНИ
Број На Модел На:
K04/K04-22
ТУРБО ДЕЛ БРОЈ:
53049880059/5304-970-0059/53049880184/5304-988-0184
Тест:
ПОМИНЕ HIGH-SPEED БАЛАНСИРАЊЕ ТЕСТ
Опис :
Опел GT/Insignia Pontiac Saab 9-3 Saab 9-5 Pontiac Краткоденица GXP
Година:
2005-2008 година
Производител На Мотори:
Опел Pontiac
моторот модел :
L850 Ecotec
Коњски сили:
250HP
Гориво:
Бензин
Зафатнина:
2.0 L 2000 кзм 4 Цилиндри
OE БРОЈ:
12598713/12618667/12629924/4805045/4811580/4814279/860224/860262

Избор на клиент