• Новак
СКАРА@FUKA 8Pcs Авто Автомобил Врата Надвор Надворешноста се Справи со Капак Трим Калапи се Справува со Автомобил Стил Налепница Одговара За Toyota Camry 2012

СКАРА@FUKA 8Pcs Авто Автомобил Врата Надвор Надворешноста се Справи со Капак Трим Калапи се Справува со Автомобил

DEN 623.52
Во достапна форма

Пристапност


Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.Светла украс, поубав, заштита
4.Површината на мелење, повеќе чувство, повеќе personalit
Лесна Инсталација Со самолепливи 3 M лента на грбот на објектот
Пакетот вклучува : 8x Врата се Справи Опфаќа Трим
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.Отпорност на висока температура не е лесно да се скрши, трајни
2.
Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!
.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Ние само брод да се потврди цел адреси.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
Врата Се Справи Опфаќа Трим
Објектот Тежина:
0.3kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
00inch
Специјални Функции:
Вратата Надвор Надворешноста Се Справи Со Маска
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Должина:
00inch
Материјал:
ABS
Објектот Висина:
00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Автомобил модел:
Toyota camry 2012
Модел Година:
2012
боја:
сјајна сребрена
категорија:
авто додатоци
Карактеристики:
Декорација & Заштита
ОДГОВАРА ЗА:
Toyota camry 2012
Инсталирајте место:
Вратата Надвор Надворешноста Се Справи Со Маска

Избор на клиент