• Новак
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ %100 НОВИ KS-R22 сензор Боја

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ %100 НОВИ KS-R22 сензор Боја

DEN 787.20
Во достапна форма

Пристапност


Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

Главните карактеристики

Теорија:
Тековната Сензор
Бренд Име:
BETTERSHENGSUN
Употреба:
Притисок Сензор
is_customized:
Yes
Излез:
Префрлување Трансдуцерот
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Сензор
Тип:
Влажност Сензор

Избор на клиент