• Новак
Нови Оригинални Интелигентни Дигитален Дисплеј Термостат Г-7-120-S/E-А1 Reflow лемење калај шпорет печка пластични машина

Нови Оригинални Интелигентни Дигитален Дисплеј Термостат Г-7-120-S/E-А1 Reflow лемење калај шпорет печка пластични

DEN 3143.52
Во достапна форма

Пристапност

Особено погоден машина индустрија контрола електромагнетниот вентил за вода за ладење или вентилатор за ладење.5 S
0-50 средина степен, 35% -85% RH
Моќ Метар : 5-6 VA
Изолација отпор : DC500 V10 MΩ
Здраво Драги Сите добредојдовте на нашата продавница. Тоа дава 2 аларм.превозот дена зависи од спонзор , ние не може да го контролира превозот дена . Добра прилагодливост.
Висока сигурност.ако не можете да го најдете производот треба ,ве молиме ги споделите со нас .
Голема бучава имунитет.се разбира.
Аларм : 7 видови на аларм, тип, и може слободно да се конфигурираат. Answer : ___________________________ NOTE : 1 ве Молиме потврдете превозот адреса & телефон & име правилно , стоките ќе бидат испорачани според информациите што ви се нуди. (Конвенционален авто-подесување метод 2 циклуси)
Излезна процент (SV вредност на прозорецот) за да се префрлите на екранот.Ве молиме бидете сигурни дека информациите за контактот правилно, така што можеме да ве контактираме во време ако има нешто треба да контактира со вас.5 FS + 1 зборот
Земање период : 0.Со цел да се спаси двете страни проверка на времето ние ви препорачуваме клиентот нудат јасна слика детали подобро (напред назад лево десен до надолу) откако ќе се потврди ние може да се направи ред со вас , сите што треба да направите е само да го направи чекор како што ви кажав .

Главните карактеристики

Макс Мерење На Температурата:
120°C & Над
Стил:
Стои Станица
Употреба:
Индустриски
Теорија:
температурата контролер
Дисплеј Тип:
Дигитални
Моќност Тип:
Никој
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Број На Модел На:
Г-7-120-S/E-A1

Избор на клиент