• Новак
Телото На Капацитетите За Обука На Спортски Фитнес Кревање Ракавици Мажи Жени Обичај Фитнес Вежби За Обука Фитнес Ракавици Половина Прст

Телото На Капацитетите За Обука На Спортски Фитнес Кревање Ракавици Мажи Жени Обичај Фитнес Вежби За Обука

DEN 1192.00
DEN 2336.64
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


ФЛЕШ ПРЕВОЗОТ
1) Сите јас tems може да се испраќаат надвор во рок од 1 - 5 работни дена (освен на викенд и државни празници), откако вашата уплата е потврдена од страна Aliexpress;
2) Вашиот приемник(s) информации не може да се менуваат по вашата нарачка е предаден ;
3) ве Молам, ве молиме проверете и уверете се дека вашиот телефонски број и пост код се точни.
НАШИТЕ УСЛУГИ
1) Dro стр превозот на располагање
2) Глобалната агент s регрутира ing
3) ОЕМ & ODM се достапни
4) Боја Неусогласеност може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина , итн.
Телото На Капацитетите За Обука На Спортски Фитнес Кревање Ракавици Мажи Жени Обичај Фитнес Вежби За Обука Фитнес Ракавици Половина Прст
ПЛАЌАЊЕ
Aliexpress Зачувам , T/T, West Union, Парите Б ookers, Master Card, Visa, Qiwi .

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, S
Тип:
Дигање Ракавица
Бренд Име:
Boodun
Број На Модел На:
BD-FG7150169
Пол:
мажи жени
Екран На Допир:
Yes
Материјали:
Pigskin, облека
Шема:
Половина Прст
feature1:
анти-пропадна
feature2:
Носат-отпор
Feature3:
Вибрации апсорбирање
ip камери 1080p wifi:
Дигање
Usage2:
гира
Usage3 :
Barbell, kettlebell

Избор на клиент