• Новак
Жешка За Nissan Murano 2015 2017 2018 автомобил стап стил ABS Хром пред главата на магла светлина+Броило префрлете се намали рамка светилка 1pcs

Жешка За Nissan Murano 2015 2017 2018 автомобил стап стил ABS Хром пред главата на магла светлина+Броило

DEN 651.00
DEN 731.52
-11 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил.
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање : alipay, виза, запад унија, банкарски трансфер , и др. Ние не прифаќаме предмети кој е уништен од страна на човечкото однесување.
П : Продавачот на производот и услугата е одлична, како можам да се остави postive повратни информации?
A : Позитивни feeback (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас, вашето задоволство е наша единствена pursiut. Ние ќе ви одговори Што е можно поскоро. На превозот надомест е платена од страна на купувачот.Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот.Ние ќе ги испратите вашите производи на време и да имаме следење на број автоматски. Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага.net/en (како што се e Packet, Кина Пост, dhl и други курир)
П : како да Ја купите за заштита на времето истекува, она што можам да направам?
О : Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака и проверете ја вашата цел следење, па вашите пари нема да одат на моја сметка.) или погрешно стоки, но секако ние ќе ги провери сè внимателно и потврди тоа е во добра состојба, Ако нема прашања, ние ќе ви ги даде на наплата наскоро откако ќе добиете предмети. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст.
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
WXGUH6748
Објектот Ширина:
1inch
Автомобил модел:
Murano
Модел Година:
2015-2018
Материјал:
ABS
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch

Избор на клиент