• Новак
Романтични срцето моделирање кристал Двоен прстен Keychain жените Копче синџир нормална големина два модели AZL-679

Романтични срцето моделирање кристал Двоен прстен Keychain жените Копче синџир нормална големина два модели

DEN 109.00
DEN 198.24
-45 %
Во достапна форма

Пристапност


ПОВРАТНИ информации : Ние ќе обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата.5-1cm различни. Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 0. Се надевам дека ќе може да се разбирање,ќе биде искрено благодарност. Детална слика :
Ние, исто така, направи dropship цел.
Романтични срцето моделирање кристал Двоен прстен Keychain жените Копче синџир нормална големина злато позлатен сребрен позлатен два модели
Љубезно Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, се следи светлината контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.
ПРЕВОЗОТ : Ние ќе испрати наредба во рок од 72 часа од Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail/Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или DHL, превозот метод зависи од вкупниот износ на вашата цел : Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail (цел повеќе од $7) 30-60 работни дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (цел помалку од $7) 30-60 работни дена Забелешка : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и во други земји, вообичаено тоа ќе се 30-60 дена да пристигне, ве молиме почекајте за тоа. Се надеваме дека исто така можете да ни даде за нас откако на вашиот објект е примена.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Метална боја:
Светло Жолта Боја,Сребро Позлатен
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
piqiya
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
AZL-679
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Легура
Срцето Големина:
4*6cm
кристал жените Копче синџир:
keyring жени
Моделирање:
Срцето
ОЕМ:
Добредојде
Стил:
Романтични

Избор на клиент