• Новак
ШЕН Компатибилен P-VIP 230/0.8 E20.8 Проектор Голи Светилки NP19LP за NEC NP110/ NP115/ NP115G/ NP210

ШЕН Компатибилен P-VIP 230/0.8 E20.8 Проектор Голи Светилки NP19LP за NEC NP110/ NP115/ NP115G/ NP210

DEN 1200.00
Во достапна форма

Пристапност


За NECNP-U250 X/ NP-U250 XG/ NP-U260 W/ NP-U260 W+/ NP-U260 WG
Слика на NP19 LP :
Како не светилка излезе ?
Нашата фабрика ќе се одморат во Февруари 8 та, како и за Кинеската нова година Празник, Ние ќе се вратам на работа во Февруари 23th.Жал ми е за донесување толку многу непријатности

Главните карактеристики

Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
110-240V
Примена:
Професионални
сертификација:
CCC,CE
Карактеристики:
без домување
Просечен Живот (часот):
2000 година
Гаранција:
90 дена
Прозрачна Флукс:
3000
База Тип:
2G11
Број На Модел На:
NP19LP
is_customized:
Yes

Избор на клиент