• Новак
Аниме Едно Парче Сламена Шапка Мајмун D. Luffy ПВЦ Фигура со Кутија

Аниме Едно Парче Сламена Шапка Мајмун D. Luffy ПВЦ Фигура со Кутија

DEN 1146.00
DEN 1878.72
-39 %
Во достапна форма

Пристапност


100% Сосема Нов со Високо Квалитетен Материјал : ПВЦ Големина : 15cm/6" Боја : Види Слика Пакет : 1 Парче Забелешка : Крај на боја може да биде малку поинаква со слика,поради различни компјутерски монитор.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
Смола
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Сет
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 6 години
Димензии:
15cm
Предупредување:
No
Број На Модел На:
10007
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Големина:
15cm

Избор на клиент