• Новак
Авион На Ѕид Налепници Обичај Персоналните Име Отстранлив Ѕид Decals Винил Лепило Уметност Налепници За Деца

Авион На Ѕид Налепници Обичај Персоналните Име Отстранлив Ѕид Decals Винил Лепило Уметност Налепници За Деца

DEN 470.00
DEN 522.72
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Пакет се Вклучени(Спецификација : 2 парчиња) : 1x ѕид налепница + 1x трансфер филм
1 инч =25. Ефект Покажуваат
Слики не мора да ги покажат вистинските димензии на објектот, тие се само за прикажување ве молиме проверете го објектот големина. Авион на Ѕид Налепници Обичај Персоналните Име Отстранлив Ѕид Decals Винил Лепило Уметност Налепници За Деца Е Прилагодено : Да Matreial : Не-toxi, еколошки ПВЦ ,Винил Функција : Еко-Пријателски Технологија : Сечење (користење на 6 години) ако ви треба поголема големина или прилагодено боја, ве молиме контактирајте со нас слободно ЗАВРШИ Големина : 60x30cm стандардната боја : црна стандардниот Фонт : 13.54 см
Ве молиме проверете прием на информации,оставете го вашето целосно име, целосна адреса и целосен телефонски број кога ќе го поставите цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од поштата во вашата локална поштата. Добив оштетениот производ, како можам да направам? A : На производи се подложени на строги пакување, под нормални околности не е оштетен, ако производот е оштетен, ние ќе ви даде целосна наплата ве Молиме не грижете се.
Ве молиме оставете порака до мене кога ќе го поставите цел,Дозволете ми да знам боја треба
Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе
Големина:
60x30cm
Класификација:
За Фрижидер,За Чад Издувни Гасови,За Кабинетот Шпорет,За Плочка,За Ѕид,Тоалет Налепници,Мебел Налепници,Се Префрлат Панел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Модерна
Бренд Име:
POOMOO
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Сообраќај
Број На Модел На:
RS6030
Материјал:
ПВЦ

Избор на клиент