• Новак
20PCS Тактилни Притисни Копче за Префрлање Еден Такт 12*12*5mm 12x12x5mm

20PCS Тактилни Притисни Копче за Префрлање Еден Такт 12*12*5mm 12x12x5mm

DEN 79.20
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
Стандард
Гаранција:
Стандард
Карактеристики:
Стандард
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Избор на клиент