• Новак
2017 нови 148cm одговараат на волна ткаенини 90% високо квалитетна волна чиста сива кралската занает одговараат на волна ткаенини за облека, панталони ткаенина

2017 нови 148cm одговараат на волна ткаенини 90% високо квалитетна волна чиста сива кралската занает одговараат

DEN 1550.00
DEN 1824.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

modname=ckeditor
[стокови името] High-end worsted одговараат на ткаенина, волна
[ширина] 148cm
[грам тежина] 330 g / M
[материјал] волна 90%
[карактеристики] голем бренд, анти навремено, удобно, без pilling, јасно боја
[ Главната употреба ] Бренд одговараат на ткаенина
'

Главните карактеристики

Техника:
Ткаени
Шема:
Предиво Обоена
Материјал:
Волна / Viscose
Функција:
Windproof
Ширина:
148cm
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
Волна
Име:
Висок крајот worsted одговараат на волнени ткаенини
Состојка:
90% волна
Широк:
148cm
Тежина:
330g/m

Избор на клиент