• Новак
30pcs Tajima везови резервни делови EG0206020000

30pcs Tajima везови резервни делови EG0206020000

DEN 957.00
DEN 1007.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Tajima везови резервни делови EG0206020000
Пакување : 30pcs/торба
Ние(YILONG INT'L ИНДУСТРИСКИ COMPANY LIMITED) кредитен нашиот успех за квалитетот на нашиот производ линија и обврска да обезбеди најдобра услуга. Нашите производи главно вклучуваат подолу предмети.
Barudan Резервни Делови Tajima Резервни Делови USB Симулира Флопи Диск Полиестер Везови Тема Rayon Везови Тема Метален Везови Нишка Пред-рана Bobbins Везови Подлога од Хартија Везови Вода Растворлив Филм Везови Карики И Рамки Sequin Филмски Материјал Игли,Куки,Bobbins Можете да одберете повеќе елементи од нашата веб-страница : www.yilongindustry.com

Главните карактеристики

Употреба:
Вез
Тип:
вез машина нож
Материјал:
Метал

Избор на клиент