• Новак
1set Водоотпорен автомобилската кислород сензор 4pin 2.2 mm конектор приклучок за полнач со терминал

1set Водоотпорен автомобилската кислород сензор 4pin 2.2 mm конектор приклучок за полнач со терминал

DEN 105.00
DEN 138.24
-24 %
Во достапна форма

Пристапност


1set Водоотпорен автомобилската кислород сензор 4pin 2.2 mm конектор приклучок за полнач со терминал

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
2.2 mm конектор
Материјал Тип:
2.2 mm конектор
Објектот Големина:
2.2 mm конектор
Објектот Тежина:
0.02kg
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Име На Модел:
2.2 mm конектор
Од Моќ:
W

Избор на клиент