• Новак
XWL Луксузни 3Yards/многу Завеса Чипка Додатоци Тешка Рака-beaded Чипка Бисер Tassel Дополнителните Скриј Лента DIY за Шиење Облека Оркестарот

XWL Луксузни 3Yards/многу Завеса Чипка Додатоци Тешка Рака-beaded Чипка Бисер Tassel Дополнителните Скриј Лента

DEN 2372.00
DEN 3162.24
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


метар
XWL Луксузни 3 Yards/многу Завеса Чипка Додатоци Тешка Рака-beaded Чипка Бисер Tassel Дополнителните Скриј Лента DIY за Шиење Облека Оркестарот
Опис
Материјал : Имитација стр ерл монистра чипка
Ширина : За 7cm/2.75"
Боја : Бело/Црна
Пакет : 3 Yards/Многу
Употреба : Завеса,светилки и платно за декорација.
100% сосема нов и висок квалитет.
Висок квалитет и добра цена за вас.
Напомена :
1.Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг,големината однесуваат на детален опис.
2.На производи се вештачки пакување,поединечни производи ќе имаат мала грешка,секој волумен arround 0.5 m грешка.Ви благодариме за вашето разбирање.
Детали шоу

Главните карактеристики

боја:
Црна, Бела
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
About 7cm
Декорација:
Монистра
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Mesh
Број На Модел На:
LG50
Техника:
Плетенка
Материјал:
100% Полиестер
боја:
бело/црна
Должина:
3 Yards/lot

Избор на клиент