• Новак
SOSOCOER Малку Девојки Фустани Европската Девојка Облека Лето Стил Мода Крстот Девојка Партија се Облекуваат Црвен Каки Црна Детска Облека

SOSOCOER Малку Девојки Фустани Европската Девојка Облека Лето Стил Мода Крстот Девојка Партија се Облекуваат

DEN 430.00
DEN 716.64
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

5 cm
33*2 см
6
Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по расчисти исплата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
[ИМЕ на ПРОИЗВОД] SOSOCOER Малку Девојки Фустани Европската Девојка Облека Лето Стил Мода Крстот Девојка Партија се Облекуваат Црвен Каки Црна Детска Облека
[БОЈА] Како Слика
[SIZE] 2-3-4-5-6 одговараат за 24 M-6 T години бебе
[ТКАЕЊЕТО] Памук + Полиестер
Плочка физички мерења, 1-2 см грешка припаѓа на нормалата, на возраст само сугерираат , не е точно според различни девојки.ИЗВЕСТУВАЊЕ Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.Ние ги испратите стоки за вашиот Aliexpress Адреса. Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог) 1.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
24M, 4T, 5T, 6T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
SOSOCOER
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Копче
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Број На Модел На:
tcq005
Стил:
Европски и Американски Стил
Јака:
О Деколте

Избор на клиент