• Новак
USB C Приклучете го Полначот Тип C Станица за Полнење за Десктоп OnePlus 5 Microsoft Lumia 950 XL Samsung Галакси S8 LG G5 HTC 10 Google

USB C Приклучете го Полначот Тип C Станица за Полнење за Десктоп OnePlus 5 Microsoft Lumia 950 XL Samsung Галакси

DEN 239.52
Во достапна форма

Пристапност

Кина Пост Воздух Mail / Сингапур Пост / Хонгконг Пост , време на испорака : 15 - 60 дена(Бразил : 15-90 дена). e Packet / e-ЕМС/ EMS, време на Испорака : 7 - 20 дена. Ја елиминира неуредна жици околу вашиот компјутер, да ги задржи вашиот десктоп чисти. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати(ако ги има). Висок квалитет на чип материјал, да ги задржи вашиот мобилен телефон безбедно и стабилно на десктоп, видете ги вашите пораки во секое време без никаков напор. Контактирајте со нас Можете да кликнете на Разговор Сега копчето за да разговарате со нас. Продавачот Гарантира Целосна наплата ако вашата цел не е пристигнат во рамките на времето за испорака вети. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучуваат. DHL, време на Испорака : 3 - 10 дена. Превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Следење на информации само во Кина, за време на испорака : 15-60 дена(Бразил : 15-90 дена). Специјално наменета за Android Телефоните ( Тип-C USB Порт може да се користи). Повратни информации ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Трошоците за превозот вклучуваат гориво надоместоци.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Rosegold, Сина, Злато, Сребро.
Приклучок Тип:
За Типот C
Тип:
Десктоп
Излезен Интерфејс:
Тип В
Излез:
5V/1.5 А
Компатибилен Бренд:
Samsung,LG
Квалитетот сертификација:
RoHS,CE
Бренд Име:
LYBALL
На текст:
5V/2A
USB Порти:
1
Број На Модел На:
LBType-В
Извор На Енергија:
USB
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No

Избор на клиент