• Новак
Гроздобер Индустриски E27 LED Цемент Лофт Кафе Бар Продавница Сала Клуб Таванот Лустерот Droplight Светилка Светлина Осветлување Дома Декор

Гроздобер Индустриски E27 LED Цемент Лофт Кафе Бар Продавница Сала Клуб Таванот Лустерот Droplight Светилка

DEN 1186.00
DEN 1248.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација. На внимателно стокмено Виси Droplight Тела ви овозможува да се создаде енергетски расположение и чувство на нордиските шарм во вашиот дом. Додадете жив шарм на секој простор со овој Виси Droplight. Примена : трпезарија, дневна соба, балкон, лоби и aisle Функции : дома осветлување и nightlight извор на Светлина : E27 Led Светло*1 Материјал : Цемент Напон : 110-220 V Зрачењето Област : 3-15 милиони 2 Боја : C ement Големина(Кол.*H) : Сликата се прикажани Пакет се Вклучени : 1 X Droplight(Сијалица не е вклучена)

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Осветлување Област:
10-15square метри
Гаранција:
2 години
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Место:
други спални соби,Хотел, Сала,Студија,Салон,Hotel Соба,Господар Спална соба
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Стил:
Модерна
сертификација:
CCC,RoHS,CE
База Тип:
E27
Материјал:
Керамички
Техника:
Жица Цртање Виси
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
#A
Напон:
110-240V
Заврши:
Други
сертификација:
CCC,CE,RoHS
MPN:
не се применува
Гаранција:
2 години
Број на Светла:
1
боја:
цемент
Дијаметар:
Слика се прикажани
Регионот на Производство:
Кина
Стил:
Гроздобер
Примена:
Foyer
Тело Материјал:
цемент

Избор на клиент

висок квалитет на современи сина лустерот кристал светилка плоштадот кристал на светлина за спалната соба декоративни
  • Новак

висок квалитет на современи сина лустерот кристал светилка плоштадот кристал на светлина за спалната соба декоративни

DEN 12874.00 14304.00

Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.И на клиентите треба плаќате данок и должност