• Новак
ZhiYuSun 234mm*145mm 234*145 GPS навигација 10.1 -инчен resistive екран осетлив на допир на екранот од надвор со рамен екран ракопис

ZhiYuSun 234mm*145mm 234*145 GPS навигација 10.1 -инчен resistive екран осетлив на допир на екранот од надвор

DEN 959.52
Во достапна форма

Пристапност


трговски опис
234mm*145mm 234*145 GPS навигација 10.1 -инчен resistive екран осетлив на допир на екранот од надвор со рамен екран ракопис
Стоката е во парк!!!

Главните карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Број На Модел На:
234*145
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
ZhiYuSun

Избор на клиент

KD116N9-40NH-C8 екран
  • Новак

KD116N9-40NH-C8 екран

DEN 2391.00 3146.40

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове