• Новак
WTF Dobok Taekwondo Униформа Специјални Ткаенини Cooton V деколте, Спорт Облека Нов бренд Удобно и Благородна

WTF Dobok Taekwondo Униформа Специјални Ткаенини Cooton V деколте, Спорт Облека Нов бренд Удобно и Благородна

DEN 1470.00
DEN 1836.96
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
ВРАЌАЊЕ & НАПЛАТА
1. Ако сликите прикажани се да не одговара на реалните ставка опис и се за вашиот референца само. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Големина : 4 XS,XXXS, XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL (ве Молиме проверете подолу големина форма внимателно,и да го изберат правото големина ,нашите големини се стандард,ако се посилни, ве молиме изберете една поголема големина! ) 4. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Материјал : Памук 55%, Полиестер 45% 2.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Главните карактеристики

боја:
100CM, 110CM, 120CM, 130CM, 140CM, 150СМ, 160CM, 170CM, 180CM, 190CM
Одделот За Името:
Мажи
Taekwondo Степен На Класификација:
црн појас
Тип:
taekwondo униформа
Големина (одговараат за висина):
100,110,120,130,140,150,160,170,180,190
боја:
Бела

Избор на клиент