• Новак
Безжична HD Автомобил Rear View Camera За Субару Наследство 2010 Обратна Копија Камера Паркинг Помош на Камерата Ноќ Визија LED Светло

Безжична HD Автомобил Rear View Camera За Субару Наследство 2010 Обратна Копија Камера Паркинг Помош на Камерата

DEN 522.00
DEN 768.00
-32 %
Во достапна форма

Пристапност

Жица Автомобил Rear View Camera
· 1x Автомобил Rear View Camera
· 1x 6m Видео Кабел
· 1 × 1.
Поврзување вградениот табличка светло на камерата за тоа каде акции табличка светлина е поврзан за да се добие моќта
Поврзете ја силата на камерата на вашиот обратна lights (светла) - црвена жица да се позитивни и црна жица до негативни.
Безжична HD Автомобил Rear View Camera За Субару Наследство 2010 Паркинг Ноќ Визија Водоотпорен
Погоден За Автомобил :
ЗА Субару Наследство 2010
Карактеристики : Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент
Предности:
1.Универзален автомобил rear view camera со 1 година гаранција за секој клиент.8 mm
· Дијагонала Агол на Гледање : 120 степен факултативна
· Синхронизација : Внатрешни синхронизација
· Јачина на бучава сооднос : >48db
· Сигнал Систем : PAL/NTSC
· Електронски Shutter : Автоматски
· Видео Излез : РКА интерфејс, 1.Висока дефиниција со AV приклучок : Универзална AV Приклучок поврзете автомобил следи Екран или во автомобил DVD GPS играчот директно , исто така, може да натпревар безжична Видео Предавателот Приемникот да биде Безжична Автомобил Rear View Camera
3.

Главните карактеристики

Боја Име:
Жица камера, безжична камера
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
KUNFINE
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
автомобил rear view camera
Специјални Функции:
задните видите
Напон:
12v
Боја Име:
Јасно
Автомобил Производител:
Субару

Избор на клиент