• Новак
316L Хируршки Челик Папокот папокот Прстен Бар Кристал Пурпурна Детелина/Сон Catcher/Пеперутка/Цвет Тело Пирсинг Накит

316L Хируршки Челик Папокот папокот Прстен Бар Кристал Пурпурна Детелина/Сон Catcher/Пеперутка/Цвет Тело Пирсинг

DEN 78.00
DEN 129.60
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

20 mm
Бар Дијаметар : прибл.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 5mm, 8mm Стил Вкупна Должина(приближно)(mm) Pendant Големина(приближно)(mm)(H x W) #21 45 22*13 #22 45 22*13 #23 45 22*13 Водител на 40 21*19 Сина, Тиркизна 28 14 Сон Catcher 60 40*20 Цвет 25 20 Hamsa 45 25*14 Срцето 40 15*12 БР.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Превозот преку ЕМС 5-15 workdays преку Хонгконг Пост Воздух Mail 15-50workdays.Другите 30-60 дена.19 45 20*18 НЕМА.8 37 25*16 НЕМА.1 80 55*6 НЕМА.14 45 22*10 НЕМА.2 70 50*4 НЕМА.7 37 25*16 НЕМА.15 37 12*24 НЕМА.17 35 23*20 НЕМА.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .9 52 23*9 НЕМА.JA0021809 Спецификација :
Бренд нови
36 Styles за вашиот избор
Материјал : 316 L хируршки челик + кристал
Модерен и око-фаќање на
Бар Должина : околу.20 45 20*18 Був 35 15*9 Розова Детелина 31 21*23 Пурпурна Детелина 31 21*23 Дрвото на Животот 45 25*20 Тиркизна 50 30*20 Бел Сончоглед 28 20 Жолта sunflowers 28 20
Пакет се вклучени :
1pc x папокот прстен
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-2mm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Shellhard
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
папокот прстен
Метали Тип:
316l хируршки челик

Избор на клиент