• Новак
5D Diy дијамант сликарство крстот бод Голф Жаба во WC Полн Круг Дијамант везови Везана Кристал Мозаик Занаети 1103

5D Diy дијамант сликарство крстот бод Голф Жаба во WC Полн Круг Дијамант везови Везана Кристал Мозаик Занаети

DEN 266.00
DEN 444.00
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки.Answer : ___________________________ Note : Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail, не ЕМС превозот времето е 15-60 дена. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Почитувани, се обрне внимание! Дијамант слики што се продаваат се полу-готовиот производ и не вклучува рамка . Ние, исто така може да дизајн дијамант слика со вашата сопствена слика. Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. Тоа, исто така, одговара за неколку момци за да се заврши. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 5-7 работни дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Клиентите се Прикаже Област Пред да плаќање, ве молиме прочитајте ја следната содржина внимателно, ќе ви гарантира да се добие среќен шопинг патување. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму.

Главните карактеристики

Големина:
20x25cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 60x76cm, 70x90cm, 80x100cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Својства :
категорија:
Дијамант својства:
Бројот на дијаманти:
Дијамант Тип:
Полнење Тип:
печатење тип:

Избор на клиент