• Новак
Мажите Светло Сина тексас јакни Size5XL Нови Машки Класичен стил Outerwear & Палта каубој ЈАКНИ Фармерки Јакни Тенок одговара Streetwear

Мажите Светло Сина тексас јакни Size5XL Нови Машки Класичен стил Outerwear & Палта каубој ЈАКНИ Фармерки Јакни

DEN 1164.00
DEN 1338.72
-13 %
Во достапна форма

Пристапност


детали за производот
Пред купување ве молиме прочитајте
Ако пакетот не пристигне во 6 0 дена. Ние нудиме целосна наплата. Па ве молиме не го отворите спор пред тоа време ако пакетот не пристигнат,било каков проблем што може да се реши заедно Здраво, пријател Добредојдовте во мојата продавница Кога ќе ја прими стоката, доколку не се задоволни, тогаш ве молиме контактирајте ме веднаш да разговараат со нас реши да не му даде негативен фидбек или спор Ако се задоволни, ве молиме дајте ми пет ѕвезди пофалба! Азија димензии се помали од НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ големини.Ве молиме да проверите на нашата мерење информациите подолу пред да ја купите Ние ги користиме Азија големина , околу две големина помала од НАС/Евра големина. НИ XS=Азија M, НИ S=Азија L, НИ M=Азија XL, НИ L=Азија XXL. Ако не сте сигурни во врска со тоа, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме. постои грешка од 1-3 см Блузи Големина S M L XL XXL 3 XL 4 XL 5 XL Рамо(cm) 40 41 42 43 44 45 46 47 Градите Ширина(см) 96 98 102 106 110 114 118 122 Тело Должина(cm) 64 65 66 67 68 69 70 70 Ракав Должина(cm) 60 61 62 63 64 65 66 67 Опсег на Тежина(kg) 50-55 56-60 61-65 66-70 71-75 76-82 83-89 90-95

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Облека Должина:
Редовни
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Бренд Име:
CLASSDIM
Затворање Тип:
Еден Гради
Маскирани:
No
Јака:
Пак надолу Јака
Декорација:
Шема
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Памук
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Материјал:
Ацетат,Памук
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
A003-A618-55197
Големина:
S-5XL
Материјал:
Памук 70%

Избор на клиент