• Новак
100MM Алуминиум Количка за Пролет Метална Цевка Пушењето Тутун Цевка

100MM Алуминиум Количка за Пролет Метална Цевка Пушењето Тутун Цевка

DEN 60.00
DEN 85.92
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Пролет Метална Цевка
Материјал : Алуминиум
Должина : 100mm
Тежина : 36g
Боја : Сребрена
Пакетот Вклучува :
1 X пролет цевка

Главните карактеристики

Бренд Име:
HONEYPUFF
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
YD008
Техника:
Други
Должина:
120mm
боја:
природни алуминиум боја
is_customized:
Yes
Бродови Од:
Кина

Избор на клиент